Advent- en Vastenactie Willibrordus Parochie

Laten we delen wat we over hebben!
01-05-2020

Traditioneel zijn de Advent- en Vastentijd ook tijden om wat opzij te leggen voor mensen die het zoveel minder hebben. Onze parochie wil zich dit jaar inzetten voor de Christenen in Syrië.

Via de Stichting Kerk in Nood is er nauw contact met de mensen die in de “Vallei der Christenen” het hoofd boven water proberen te houden. In een versnipperd en verscheurd Syrië staat met name de christelijke minderheid zwaar onder druk. Velen zijn naar het stadje Marmarita gevlucht en proberen daar weer een leven op te bouwen. Kerk in Nood deelt er voedselbonnen uit, ondersteunt medische verzorging en zorgt voor onderdak voor de meest kwetsbare gezinnen waaruit vaak de vaders gesneuveld zijn. Onze parochie wil hen daar graag bij helpen en zal daarom zowel de opbrengst van de Adventsactie, als die van de Vastenactie, aanwenden voor dit doel. Een ieders bijdrage wordt bijzonder gewaardeerd. 

Terug naar het overzicht