The Gregorian Voices in de Grote Kerk

Woensdagavond 11 maart 20 aanvang 20.15 uur
11-03-2020

Een bijzonder evenement op een speciale locatie! Deze woensdagavond kunt u kennismaken met The Gregorian Voices in de Grote Kerk. De acht zangers uit Bulgarije zijn stuk voor stuk uitmuntende solisten. Gekleed in traditionele monnikshabijten creëren de vocalisten een uiterst mystieke sfeer. In het eerste deel klinkt “prachtige Gregoriaanse koorzang”, orthodoxe kerkmuziek en liederen en madrigalen uit de Renaissance en Barok. Deel twee bestaat uit nieuwe arrangementen in Gregoriaanse stijl van klassiek popnummers van onder anderen Leonard Cohen, Rod Stewart, Queen, Simon & Garfunkel en Bob Dylan. Een aanrader!

Reservering en kaartverkoop (á 19.50 euro) via Theater De Lievekamp,
Raadhuislaan 14, 5341 GM Oss. Telefoon: 0412 648 922.
Meer informatie vind je op de website: www.lievekamp.nl

Terug naar het overzicht