Misa en Español - Spaanse Mis

Zondag 17 maart en 28 april: aanvang 17.00 uur in de Grote Kerk te Oss.
23-02-2019

Misa en Español - Spaanse Mis

Voor Spaans sprekenden en geïnteresseerden uit onze parochie is er één keer in de maand een gezongen Spaanstalige Heilige Mis in de Grote Kerk te Oss. Deze eucharistievieringen zijn op zondag 17 maart en zondag 28 april, aanvang 17.00 uur. Na deze vieringen is er een gezellig samenzijn, in het Parochiecentrum aan de Koornstraat 6, om wat we meegebracht hebben met elkaar te delen. Iedereen is van harte welkom!

Proximas misas: 17 de Marzo y 28 Avril a las 17.00 hrs.
Seguido de un compartir en el centro parroquial.
Iglesia: Grote Kerk Kerkstraat 15, 5341 BC Oss.
Visitanos: www.parochiewillibrordus.nl
contacto: pastoor@parochiewillibrordus.nl

Terug naar het overzicht