Poolse eucharistievieringen in de Heilige Geest Kerk

Ieder zondagmorgen en op feestdagen in de Heilige Geest Kerk (Visserkerk) om 09.00 uur.
23-02-2019

Poolse eucharistieviering in de Heilige Geest Kerk

Misschien heb je het al gehoord of gelezen in de krant, dat bisdom Den Bosch nu ook een Poolse Parochie heeft. Bisschop G. de Korte richtte begin januari de nieuwe parochie van de Goddelijke Barmhartigheid op. Deze parochie zetelt in Eindhoven, maar pastoor Krzysztofem Obiedzinskim zal op zaterdagen en zondagen naar Helmond, Asten-Heusden, Tilburg, Waalwijk en Oss afreizen om kerkdiensten in het Pools te leiden. Ieder zondagmorgen en op feestdagen is er nu een Poolse Eucharistieviering in de Heilige Geest Kerk (Visserkerk) om 09.00 uur. Naast de Eucharistievieringen  zijn er ook extra bijeenkomsten met name rondom de kerkelijke feestdagen.

In de volgende uitgave van dit Kerkblad staat een interview van Jan van Asseldonk met de nieuwe Poolse pastoor Krzysztofem Obiedzinskim.

 

Polskie nabozenstwa w kosciele Heilige Geest


O ile jeszcze wejsci sie jeszcze moze nie doniosly: biskupstwo Den Bosch przywitalo Polska parafie. Dzieki biskupowi G. de Korte powstala od 1. stycznia parafia Bozego Milosierdzia. Plebanie parafii jest w Eindhoven, ale ksiadz proboszcz Krzysztof Obiedzinski organizuje msze swiete w sobote i w niedziele rowniez w innych miastach nalezacych do parafii, m.i.: Helmond, Asten-Heusden, Tilburg, Waalwijk i Oss.

W kazda niedziele o 09.00 rano jest w Oss msza po polsku w kosciele Heilige Geest (rowniez znany jako Visserskerk), na ulicy Berghemseweg. Oczywiscie obchodzimy rowniez polskie swieta koscielne i wiec w okresie Swiat odbywaja sie rowniez wiecej nabozenstw. Rozklad tych mszy oraz inna informacje mozna znalezc na stronie internetowej parafii: www.denbosch.parafialnastrona.pl/. Zapraszamy zarowno na stronie jak i na mszie!

W nastepnej edycji gazetki parafii holenderskiej bedzie wywiad z ksiedzem proboszczem Krzysztofem Obiedzinskim.

Terug naar het overzicht