Sam's kleding inzamelingactie 6 oktober 2018

Inleveren van goede gebruikte kleding en schoeisel voor het goede doel.
14-09-2018

Sam's Kledingactie 6 oktober 2018

Heeft u ook nog goede gebruikte (schone)  kleding waarvan u denkt die doe ik toch niet meer aan? Doe het in een zak en geef het een tweede leven via Sam's kledingactie op 6 oktober a.s.. Bij de meeste kerken kunt u tussen 11.00 - 13.00 uur terecht om de kleding in te leveren.

Miljoenen mensen moeten in rampgebieden zien te overleven. Sam's Kledingactie zet zich in voor deze mensen. Samen met onze enthousiaste vrijwilligers zamelen we tweedehandskleding in. De verkoop van deze kleding levert geld op dat we direct besteden om de nood in rampgebieden te verlichten. We werken daarbij zeer nauw samen met diverse partners, waaronder ontwikkelingsorganisatie Cordaid Mensen in Nood. U kunt op een heel eenvoudige manier, zonder direct geld te geven, een bijdrage leveren aan noodhulp, wederopbouw en preventieprojecten van Cordaid Mensen in Nood.  Zo zijn wij ‘Samen goed voor elkaar’.

Alvast bedankt!

Terug naar het overzicht