Mogelijkheden om thuis de H. Mis te volgen.

13-03-2020

Inmiddels zijn de richtlijnen voor vieringen en andere bijeenkomsten dermate aangescherpt dat we besloten hebben alles af te gelasten. De vieringen gaan wel door, want we willen, juist in deze tijd blijven bidden, maar er zullen geen gelovigen meer worden toegelaten. Het laatste bericht uit het bisdom is dat deze situatie zal duren tot zeker ná Pasen. De bisschop heeft dispensatie van de zondagsplicht gegeven. Meer info, zie andere berichten op deze site. 

U kunt de H. Mis thuis volgen op verschillende manieren:

a) Via internet de dagelijks mis vanuit de Grote Kerk of vanuit de dagkapel. Door hier te klikken maakt u verbinding. 

b) de H. Mis uit Berghem  via Caiway62

  • Zondag 9:30 uur
  • Maandag, woensdag en vrijdag 19:00 uur
  • Dinsdag, donderdag en zaterdag 8:30 uur

c) op de landelijke T.V. op NPO 2           Zondag om 10.00 uur.

b) via Radio Maria, (alleen via DAB+ of internet)  werkdagen 09.00 en 19.00 uur,  zaterdag 09.30 uur, zondag 10.00 uur

d) via internet; www.kerkomroep.nl tientallen kerken, vnml. protestants.

 

 

Terug naar het overzicht