Gebedsweek voor Roepingen
Twee tot acht november
De gebedsweek met de centrale intentie voor nieuwe priesterroepingen, roepingen tot het religieuze leven en diaconaat is de laatste jaren een belangrijk en vast onderdeel geworden in de Nederlandse kerkprovincie.
Dit jaar vindt deze landelijke gebedsweek plaats van 2 tot en met 8 november. Er wordt een gebedsestafette gehouden door alle bisdommen. In ons bisdom zal dat zijn op 6 november om 19.00 uur in de Sint-Jan in ’s-Hertogenbosch.
Op deze avond zal onze bisschop, Mgr. De Korte, de Eucharistie met ons vieren bijzonder voor deze intentie. We zullen aansluitend het gebed om roepingen samen bidden.
Voor degenen die serieus met de vraag naar hun roeping bezig zijn en daarover met de bisschop en enkele leden van de roepingenraad willen spreken, zijn daarna van harte uitgenodigd op het Sint-Janscentrum.
Kom ook om mee te bidden en elkaar rond dit belangrijke thema te ontmoeten!!
Gebedskaart
In de bijlage vindt u de bijlage de gebedskaart Sint Willibrord met het gebed voor nieuwe roepingen. (klik op het plaatje om het leesbaar te maken)
We willen u vragen juist deze landelijke gebedsweek, dit gebed in de liturgie te bidden, en/of in de samenkomst van werkgroepen en vormingsgroepen.
Dat ons gezamenlijk vertrouwelijk gebed op voorspraak van Sint Willibrord, de patroon van onze Nederlandse kerkprovincie, verhoring mag vinden tot opbouw van de kerk in ons land.
DANK bij voorbaat, een hele mooie en inspirerende gebedsweek voor u allen en Gods zegen gewenst!
Leden roepingenraad




















